خسارات

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”][/av_one_full]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

خسارات

موسسه مطالعات هنراسلامی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر  است و  بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و  موسسه مطالعات هنراسلامی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ارسال شود.

[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

مشکلات احتمالی

کالاهایی که گزینه ثبت سفارش محصول را دارند، در انبار موجود نیستند و با توجه به نوع کالا امکان فراهم کردن آن ۳ تا ۱۰ روز کاری زمان می­برد.

در صورتی که سایت موسسه مطالعات هنراسلای به دلایلی که خارج از اراده او می­ باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

سایت موسسه مطالعات هنراسلامی به هیچ عنوان مسئول اشتباهات خریداران نمی باشد، اشتباهات نظیر اشتباه در انتخاب رنگ کالا، اشتباه در خصوص تعداد سفارش کالا و غیره بر عهده خریدار خواهد بود و هرگونه عواقب این اشتباه و تصحیح آن به عهده خریدار بوده و در این خصوص سایت سلب مسئولیت حقوقی می نماید و خسارات ناشی از این اشتباهات نیز کاملا بر عهده خریدار می باشد.

[/av_textblock]